Code rood tijdens skireis WVC - Wateringse Veld College

Code rood tijdens skireis WVC

18 februari 2023

Oostenrijk

De fantastische skireis van het WVC zit er helaas weer op. Na een aantal jaar afwezigheid is de skireis weer in ere hersteld. Na een gezellige busrit is een groep leerlingen van het WVC aangekomen in Oostenrijk! Alle ski’s en snowboards zijn uitgedeeld en de groep was klaar voor de eerste stappen op de piste!

Het bracht ons Code Rood! Deze week werden de blauwe en zwarte pistes volledig rood gekleurd door onze groep. Gehuld in onze rode WVC hoodies waren wij vastbesloten om de berg rood te kleuren! Niet alleen een leuke sportieve uitdaging, maar ook een creatieve uiting van ons teamgevoel!

En wat een geweldige tijd hebben we met deze groep gehad! We genoten volop van het heerlijke zonnetje terwijl we onze skills op de ski’s en snowboards perfectioneerden. We hebben enorm veel progressie gemaakt en sommige van onze getalenteerde leerlingen schoven na twee dagen al door naar een volgende groep!