Algemene contact informatie

Wateringse Veld College
Missouri 1
2548 HT Den Haag
T. 070 308 98 87
wateringseveld@sgzuidwest.nl

Lees hier alles over de bereikbaarheid van onze school

Ziekmelding

Dit kan door een ouder/verzorger via het ouderlogin in Magister.

 

Locatiedirecteur

Dhr. A. Goudswaard
a.goudswaard@sgzuidwest.nl

Teamleiders

Teamleider bovenbouw
Mevr. A. Niemarkt
a.niemarkt@sgzuidwest.nl

Teamleider onderbouw
Mevr. E. Kunst
e.kunst@sgzuidwest.nl

Servicepunt

Leerlingadministratie
K. Heemskerk en J. Inacio
wateringseveld@sgzuidwest.nl

Management Assistent
K. Pronk
k.pronk@sgzuidwest.nl

Leerlingcoördinatoren

Onderbouw
Mevr. A. van Eekelen
a.veekelen@sgzuidwest.nl

Bovenbouw
Dhr. P. Snijder
p.snijder@sgzuidwest.nl

TTO
Dhr. M. Martinus
m.martinus@sgzuidwest.nl

Overige

Mentoren

Contact met onze mentoren – Wateringse Veld College

Coördinator passend onderwijs
Mevr. L. Bos
l.koehlersgzuidwest.nl

Coördinator passend onderwijs
Mevr. C. Neuteboom
c.neuteboom@sgzuidwest.nl

Ouderraad
waveor@sgzuidwest.nl

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.