Algemene contact informatie

Wateringse Veld College
Missouri 1
2548 HT Den Haag
T. 070 308 98 87
wateringseveld@sgzuidwest.nl

Lees hier alles over de bereikbaarheid van onze school

Ziekmelding

Dit kan door een ouder/verzorger via het ouderlogin in Magister.

 

Locatiedirecteur

Dhr. E. van Ruijven
e.vruijven@sgzuidwest.nl

Teamleiders

Teamleider bovenbouw
Mevr. K. Gumbmann
k.gumbmann@sgzuidwest.nl

Teamleider onderbouw
Dhr. D. de Kruif
d.dkruif@sgzuidwest.nl

Back Office

Leerlingadministratie
K. Heemskerk en J. Inacio
wateringseveld@sgzuidwest.nl

Management Assistent
K. Pronk
k.pronk@sgzuidwest.nl

Leerlingcoördinatoren

Brugklassen
Mevr. A. Pijlman
a.pijlman@sgzuidwest.nl

Onderbouw
Mevr. A. van Eekelen
a.veekelen@sgzuidwest.nl

Bovenbouw
Dhr. P. Snijder
p.snijder@sgzuidwest.nl

TTO
Dhr. M. Martinus
m.martinus@sgzuidwest.nl

Overige

Mentoren

Contact met onze mentoren – Wateringse Veld College

Coördinator passend onderwijs
Mevr. L. Bos
l.koehler@gzuidwest.nl

Coördinator passend onderwijs
Mevr. C. Neuteboom
c.neuteboom@sgzuidwest.nl

Ouderraad
waveor@sgzuidwest.nl

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.