Op het Wateringse Veld College heeft elke klas een mentor of coach.

De mentoren/coaches voor schooljaar 2020-2021 en hun e-mailadres staan hieronder vermeld. Mocht u vragen hebben over uw zoon of dochter, is de mentor of coach vaak het eerste aanspreekpunt.

KlasMentorE-mail
C1AMevr. Noormanb.noorman@sgzuidwest.nl
C1BMevr. Fennis
Dhr. Schuemie
e.fennis@sgzuidwest.nl
h.schuemie@sgzuidwest.nl
C1CMevr. Pijlman
Mevr. Zuijderwijk
a.pijlman@sgzuidwest.nl
a.zuijderwijk@sgzuidwest.nl
C1DDhr. Mensm.mens@sgzuidwest.nl
C1HV(T)1Mevr. Kaman
Mevr. Clauzing
l.kaman@sgzuidwest.nl
j.clauzing@sgzuidwest.nl
C2H1Mevr. Zohlandtm.zohlandt@sgzuidwest.nl
C2HV(T)1Dhr. van den Nieuwenhoffp.vdNieuwenhoff@sgzuidwest.nl
C2M1Dhr. Schonk Mevr. Moorr.schonk@sgzuidwest.nl
j.moor@sgzuidwest.nl
C2V1Mevr. Keizerv.keizer@sgzuidwest.nl
C3H1Mevr. Smoldersp.smolders@sgzuidwest.nl
C3M1Dhr. Schepmailto:c.schep@sgzuidwest.nl
C3M2Dhr. de Langep.dlange@sgzuidwest.nl
C3V1Dhr. Roelandsw.roelands@scgzuidwest.nl
C3HV(T)1Mevr. Mak s.mak@sgzuidwest.nl
C4HMR1Dhr. Bokhorste.bokhorst@sgzuidwest.nl
C4HMR2Dhr. Martinusm.martinus@sgzuidwest.nl
C4HMR3Mevr. Bhansings.bhansing@sgzuidwest.nl
C4HMR4Mevr. Boonmanm.boonman@sgzuidwest.nl
C4HMR5Dhr. Bhoelaiv.bhoelai@sgzuidwest.nl
C4HMR6Mevr. Mahabierc.mahabier@sgzuidwest.nl
C4HMR7Mevr. Pasj.pas@sgzuidwest.nl
C4HMR8Mevr. Mazica.mazic@sgzuidwest.nl
C4M1Mevr. Bensaidf.bensaid@sgzuidwest.nl
C4M2Dhr. Ramautarw.ramautar@sgzuidwest.nl
C4VMR1Mevr. Kersbergenj.kersbergen@sgzuidwest.nl
C4VMR2Mevr. Ruizc.ruiz@sgzuidwest.nl
C4VMR3Mevr. Zantingel.zantinge@sgzuidwest.nl
C5HMR1Dhr. Janmahomedf.janmahomed@sgzuidwest.nl
C5HMR2Dhr. Martinusm.martinus@sgzuidwest.nl
C5HMR3Mevr. Bhansings.bhansing@sgzuidwest.nl
C5HMR4Dhr. Bhoelaiv.bhoelai@sgzuidwest.nl
C5HMR5Dhr. Kalikas.kalika@sgzuidwest.nl
C5HMR6Dhr. Bokhorste.bokhorst@sgzuidwest.nl
C5HMR7Dhr. Wijnvoorde.wijnvoord@sgzuidwest.nl
C5VMR1Mevr. van de Restm.vdrest@sgzuidwest.nl
C5VMR2Dhr. Mullerh.muller@sgzuidwest.nl
C5VMR3Dhr. de Witj.dwit@sgzuidwest.nl
C5VMR4Dhr. van der Pluijmf.vdpluijm@sgzuidwest.nl
C6VMR1Mevr. Horstend.horsten@sgzuidwest.nl
C6VMR2Dhr. van der Pluijmf.vdpluijm@sgzuidwest.nl
C6VMR4Dhr. de Witj.dwit@sgzuidwest.nl
C6VMR5Dhr. Zuljarr.zuljar@sgzuidwest.nl